Vitamina C Pura retard

L2,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10154

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitamina C me doze te larte (1000 mg). Vitamina C ka veti antioksiduese per organizmin, favorizon metabolizmin energjitik te qelizave duke mposhtur lodhjen dhe plogeshtine, nxit sistemin imunitar dhe favorizon sintezen proteinike te Kolagjenit.

Produkt Vegan

Nuk permban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

perdorimi

1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

paketimi

90 tableta x 1400 mg

permbajtja

Vitaminë C 1000 mg 1000 mg