MAGNESIO x 20 COMPRESSE EFFERVESCENTI

L1,030

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12718

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë magnezi. Magnezi kontribuon në reduktimin e lodhjes. Kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve, metabolizmin normal të energjisë, funksionimin normal të sistemit nervor, funksionin normal të muskujve dhe sintezën e proteinave.
Me shije te portokallit te kuq

Perdorimi

Rekomandojmë marrjen e 1 tabletë shkumëzuese në ditë, në çdo kohë të ditës. Treteni tabletën në një gotë me ujë (rreth 200 ml).

Suplementet nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Mbajeni larg femijeve.

Permban

Magnez 300 mg

Paketimi

20 tableta