MULTICOMPLEX VITAMINA C CARAMELLE 50 GR

L660

Ka stok

In Stock

SKU: 13539

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Karamele gomoze me vitaminë C dhe Acerola për favorizimin e mbrojtjes natyrale të organizmit dhe funksionin normal të sistemit imunitar.

Përmbajtja: Sasia për dozim:
Ekstrakt i titruar i Acerola 25 % 132.6 mg
Vitamine C

Perdorimi

Këshillohet marrja e 6 karameleve në ditë për të arritur marrjen e 80 mg Vitaminë C.