LIPOSOMAL(orange) VIT C 500MG/5ML-250 ML

L1,980

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13315

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitaminë C lipozomale me biodisponibilitet të lartë për forcimin e sistemit imunitar. Me një potencial të lartë të përthithjes, mundëson përthithje të mirë të hekurit dhe mireformimin e indit lidhor. Me shije portokalli.
Ky produkt kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionimin normal të sistemit nervor dhe në reduktimin e lodhjes. Trupi i njeriut nuk e ruan vitaminën C për një kohë të gjatë, prandaj ju duhet të merrni një dozë ditore.

permban

Vitaminë C (si askorbat kaliumi dhe natriumi dhe acidi askorbik). 500 mg për 5 ml.

perdorimi

2 x 5 ml