PropolBaby Sciroppo

L810

Ka stok

In Stock

SKU: 0938

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shurup për fëmijë me bazë Propolis dhe Echinacea, Elicriso, Acerola dhe mjaltë të cilat eleminojnë sekrecionet e tepërta dhe nxisin mbrojtjen imunitare. Është vecanërisht i dobishëm si ekspektorant në rast kolle me sekrecione, i aftë për të cliruar rrugët e frymëmarrjes.
Me shije të këndshme luleshtrydhe.

Produkt Vegjetarian

 

perdorimi

Për fëmijë nën 8 vjec: 2-3 lugë caji në ditë. Për fëmijë mbi 8 vjec: 2 lugë gjelle në ditë.

paketimi

Flakon 180 ml

permban

Propolis e.s. tit. 12% 17 mg
Acerola ekstrakt i lëngshëm 56 mg
Echinacea angustifolia e.f. 56 mg
Elicriso (ekstr. Hidroalkolik) 56 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.