PropolBaby Orsi

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0939

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes në formë karamele të përtypshme me shije luleshtrydhe. Echinacea nxit mbrojtjen natyrale organike dhe forcon rrugët e sipërme të frymëmarrjes. Mënyra më e mirë për të mbrojtur fëmijët tuaj nga gripi dhe ftohja.

 

Produkt Vegjetarian

perdorimi

Për fëmijë nga 4-8 vjec: 3-5 karamele të përtypshme në ditë. Për fëmijë nga 8 vjec: 5 ose më shumë në ditë.

paketimi

80 karamele x 1000 mg

Permbajtja

Echinacea erba e.s. tit. 4% 12,5 mg
Propolis e.s. tit. 12% 37.5 mg
Mjaltë pluhur 100 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG.