Propolaid VaporPatch

L660

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3041

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ngjitese praktike qe permbajne nje perzierje vajrash esenciale balsamik me ekstrakte propolis dhe mente, te dobishme per mireqenien e traktit respirator.

Propolaid VaporPatch janë ngjitëse praktike që përmbajnë një përzierje vajrash esenciale balsamik me ekstrakte propolis dhe mente, të dobishme për mirëqenien e traktit respirator. Pas aplikimit ato clirojnë principet aktive të vajrave esenciale me efekt balsamik deri në 8 orë. Ngjitëset nuk njollosin, nuk yndyrosin dhe janë të paketuara në mënyrë individuale (5.8 x 5 cm).

 

perdorimi

Ngjitëset duhet të aplikohen tek pizhamat ose veshje të tjera dhe jo direkt në lëkurë; Mos i përdorni tek fëmijët nën moshën 36 muaj.

paketimi

6 Ngjitëse

permban

Cajeput Vaj esencial

Eukalipt Vaj esencial

Dëllinjë Vaj esencial

Gaultheria Vaj esencial

Mente Vaj esencial

Propolis Ekstrakt

Karafil Vaj esencial

Mentol

Nuk permban: Alkol, aromë artificiale, paraben, SLS, SLES.

nuk permban

Alkol, aromë artificiale, paraben, SLS, SLES.