Echinaid Estratto Puro Analcolico

L650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10159

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e bimës Echinacea Purpurea dhe Echinacea Angustifolia. Këshillohet përdorimi që nga fillimi i muajve të ftohtë për të forcuar mbrojtjen natyrale fiziologjike për një përgjigje imunitare më të shpejtë dhe efikase.

Produkt Vegan

perdorimi

15-20 pika sic janë ose të holluara me pak ujë.

paketimi

50 ml

permbajtja

Echinacea purpurea e.s. tit. 4:1227,2 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aroma artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.