Tea Tree Remedy Oil

L730

Ka stok

In Stock

SKU: 0953

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial Tea Tree (Malaleuca) i pastër 100% që garanton përmbajtje të lartë, 38% principe aktive. Ekstrakti i këtij vaji esencial është marrë nga pema e Tea dhe është një produkt tipik Australian, i cili është përdorur ndër shekuj për vetitë e tij antiseptike dhe disinfektuese.

Vaji esencial Tea tree nxit rezistencën fiziologjike imunitare të organizmit, vecanërisht në kushte të vështira mjedisi.

Produkt Vegan

perdorimi

2-3 pika, të hollura me ujë, në një kub sheqeri, ose në një lugë mjaltë.

paketimi

Flakon 10 ml

permban

Vaj esencial Tea Tree 38% 0,1 ml

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, ëmbëlsues, gluten, laktozë, OMG, sheqer.