Olio di Jojoba 100 ml

L2,650

Ka stok

In Stock

SKU: 2050

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji jojoba eshte i njohur per vetite e tij qetesuese, hidratuese, zbutese per lekuren e trupit, gjithashtu ushqen, forcon dhe shkelqen floket. Ndihmon ne ruajtjen e barrieres hidrolipidike te lekures, duke parandaluar irritimin dhe tharjen e saj. Perthithet lehtesisht nga lekura duke bere te mundur rritjen e elasticitetit te saj, si dhe ndihmon ne balancimin e prodhimit te yndyres.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

100 ml