Burro di Karite al Muschio Bianco

L1,830

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2961

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjalp Shea 100% i paster i parfumuar me arome te kendshme myshku te bardhe.

I pershtatshem per trajtimin e lekurave te thata dhe shume te thata, qe skuqen dhe krijojne kallo. Mund te perdoret edhe ne shtatezani. Ka veti hidratuese, ushqyese, zbutese dhe antirrudhe. Rekomandohet te perdoret edhe nga personat qe vuajne nga psoriaza, vecanerisht per ekstremitetet si, brryli dhe thembrat.

perdorimi

E vendosim ne pellemben e dores derisa ajo te shkrije permes temperatures se trupit dhe me pas e aplikojme ne lekure.  Ideal per tu perdorur ne kombinim me vajra te tjere vegjetal.

paketimi

50 ml