Olio Essenziale di Ylang Ylang

L1,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2970

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial Ylang Ylang, 100 % i paster.

Aroma: e embel dhe pikante

perdorimi

Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti balancuese dhe rigjalleruese. I dobishem ne raste shqetesimesh, bllokime emocionale, trishtimi.

paketimi

10 ml