Essenza di Vaniglia Alimentare

L1,060

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2935

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial vanilje, 100% i paster.

 

perdorimi

 Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti balancuese dhe rigjalleruese.

paketimi

10 ml