Olio di Avocado

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 0759

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj avokado, 100% i paster, perthithet lehtesisht nga lekura duke ushtruar nje efekt hidratues dhe rigjenerues. Ndihmon ne probleme te vogla te lekures dhe djegie. Perdoret ne kozmetike si nje baze per perzierje vajrash, ose ne prodhimin e sapuneve me baze ekstraktet vajore.

PERDORIMI

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

PAKETIMI

100 ml