Frankincense Oil

L3,780

Ka stok

In Stock

SKU: 11262

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial temjani (Boswellia carterii) 100% i paster

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga rrëshira e lëvoreve të pemës.

Aromë: E thellë, E freskët, me ndjesi të lehtë qitro dhe kamfori

PERBERESIT

Vaj esencial temjani (Boswellia carterii) 100% i pastër

VETITE

Relaksuese, përqëndruese, fokusuese

PERDORIMI

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë. Kombinohet mirë me vaj nga gjethet e bredhit, vaj portokalli, vaj sandalwood dhe vaj nga rrëshira e bimëve Commiphora myrrha