Rose Hip Seed Oil

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 11064

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i trëndafilit të egër është vaj natyral 100% i pastër, i pasur me acide yndyrore esenciale omega-6. Ky vaj mund të përdoret si antioksidant, për të ushqyer lëkurën dhe për rigjenerimin e saj.

perdorimi

Aplikoni 2-3 pika ne fytyrë/ qafë ose trup dhe masazhojeni.

perberesit

Vaj nga farat e trëndafili të egër organik (Rosa Canina/Rubiginosa/Moschata)

paketimi

30 ml