Ginger Oil

L1,750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10816

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial xhinxheri (Zingiber officinale) 100% i paster.

specifikime

Aromë: pikante, e ngrohtë

Vetitë: qetësuese, balancuese, normalizuese

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga rizomat e thara

paketimi

30 ml

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj xhinxheri, vaj portokalli dhe 2 pika vaj sandalwood në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.