Olio di Lino

L1,460

Ka stok

In Stock

SKU: 1913

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj i farave te linit, 100% i paster.

I pasur me vitamine F e cila rrit rezistencen e lekures dhe acid linoleik i cili redukton tharjen dhe irritimin e lekures. Lufton psoriazen dhe fale pranise se mucilagjeve qeteson dhe hidraton lekuren. I pershtatshem dhe per perkujdesjen e flokeve dhe skalpit.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

30 ml