Clove Oil, organic

L1,140

Ka stok

In Stock

SKU: 10815

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial karafili (Eugenia caryophyllus) 100% i paster.

specifikime

Aromë: E ëmbël dhe e fortë

Vetitë: E ngrohtë, qetësuese, inkurajuese

Metoda e përpunimit: I distiluar në avull nga karafili

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

paketimi

30 ml