Olio di Argan

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 2619

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj argani 100% i paster. Ndihmon ne metabolizmin qelizor, hidraton dhe ushqen lekuren, duke ushtruar keshtu nje efekt antirrudhe.

specifikime

I pasur me polifenole, tokoferole, omega 6 dhe vitamine E.

Gjithashtu ka efekt antioksidant, duke e mbrojtur keshtu lekuren nga agjentet e jashtem atmosferik.

Vaj i pershtatshem per masazh pasi ndihmon ne relaksimin e muskujve.

Qeteson kruajtjet, irritimet dhe aknet, si dhe perdoret ne rastin e djegieve te lehta.

Vaji i arganit eshte i pershtatshem per perkujdesjen e lekurave qe vuajne nga psoriaza, duke bere te mundur qetesimin e kruajtjeve.

I pershtatshem per trajtimin e flokeve dhe thonjeve, gjithashtu.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

30 ml