Olio Essenziale Di Eucalipto

L1,210

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2281

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial eukalipti, 100% i paster.

aroma

e fresket, balsamike, barishtore

perdorimi

Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti stimuluese dhe motivuese. I dobishem ne rastet e pagjumesise, marramendjeve etj.

paketimi

10 ml