Patchouli Oil

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 10821

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial patchouli (Pogostemon cablin) 100% i paster

 

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj patchouli, 3 pika vaj jasemini dhe 5 pika vaj geranium në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

specifikime

Aromë: myshku, toke

Vetitë: romantike, qetësuese, stimuluese

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e thara të bimës

paketimi

30 ml