Olio di Cocco BIO

L1,960

Ka stok

In Stock

SKU: 2781

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i kokosit eshte ideal per lekurat e thata dhe floket. Vaj kokosi 100% i paster. (ECO-BIO, I presuar me te ftofte) Perthithet menjehere nga lekura. Fale prezences se vitamines A dhe E hidraton dhe rrit elasticitetin e lekures, duke parandaluar keshtu plakjen. Kur aplikohet ne floke u jep atyre nje shkelqim natyral dhe i mbron nga rrezet e diellit.

perdorimi

Per trupin: Masazhoni disa pika vaj ne lekure deria te perthithet plotesisht.

Per floket: Aplikoni disa pika tek majat e flokeve dhe lereni per disa minuta ose gjate nates. Me pas beni larjen normale te flokut.

*Vaji i kokosit shkrin rreth temperatures 25 °C. Nen kete temperature gjendet ne gjendje te ngurte. Per ta kthyer ate ne gjendje te lenget rekomandohet ta vendosni ne nje ambjent te ngrohte ose ne banjo marine.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

100 ml