Burro di Karite Puro

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 0623

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjalp Shea 100% i paster. Ushqen, hidraton dhe mbron lekuren nga rrezet e diellit, gjithashtu ka efekt te fuqishem antirrudhe.

PERDRIMI

E vendosim ne pellemben e dores derisa ajo te shkrije permes temperatures se trupit dhe me pas e aplikojme ne lekure.  Ideal per tu perdorur ne kombinim me vajra te tjere vegjetal.

PAKETIMI

30 ml