Nature’s Shield Oil

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10826

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perzierje me vaj karafili, vaj limoni organik, vaj kanelle, vaj eukalipti dhe vaj rozmarine organik.

specifikime

Aroma: E ëmbël dhe gjallëruese

Vetitë: Energjizues dhe gjallërues

Metoda e përpunimit: Vaj limoni i presuar në të ftohtë, Vaj Karafili, Kanelle, Eukalipti dhe Rozmarine të distiluara në avull.

perdorimi

Për aromaterapi, hidhni disa pika nga vaji në difuzor për të pastruar ajrin ose krijoni aromatizuesin tuaj të dhomës duke shtuar 30 pika nga vaji në 30 ml ujë.

paketimi

30 ml