Love At First Scent Oil Kit

L4,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10829

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Seti perbehet nga vaj esencial Bergamot, Cinnamon Cassia, Rose Absolute dhe vaji Naturally Loveable.

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri  ose vaj bajame.

paketimi

4 x 10 ml