Lip-Gloss Volumizzante – Formula Giovinezza Profon

L1,420

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0731

Pershkrimi i produktit

Shkelqyes per buzet i pasur me acid hialuronik i cili qendron gjate, i jep buzeve shkelqim natyral dhe i ben me voluminoze dhe me te buta.

PERDORIMI

Aplikohet ne buze sa here qe deshironi qe buzet tuaja te duken me sensuale.

PAKETIMI

10 ml