MIGLIOTINTA CREMA (Boje Flokesh)

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 0740

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Boje flokesh e krijuar posacerisht per personat qe duan te ndryshojne ngjyren e flokeve te tyre pa e demtuar ate. Per nje ngjyre flokesh qe zgjat dhe plote shkelqim.

SPECIFIKIME

• E testuar per nikelin (nikel<1ppm)

• Pa resorcinol

• Pa p-fenilenediamine

• Pa amoniak

• Pa alergene

PERMBAN

Meli, Aloe vera, Horsetail(keputje), Vaj flaxseed (fara liri) te cilat se bashku hidratojne, ushqejne, zbusin dhe shkelqejne flokun.

PAKETIMI

115 ml