Omega-3 Mini Gels 500 mg Softgels

L1,620

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10120

Pershkrimi i produktit

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

perdorimi

2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

paketimi

90 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 10 * Acide yndyrore Omega 3
Totali i yndyrnave 1 g Totali i yndyrnave 1 g 1%* Koncentrat natyral vaj peshku 1 g *
Yndyrna te ngopura <0.5 g 1 % Acid Eikosapentaenoik (EPA) 360 mg Acid Eikosapentaenoik (EPA) 360 mg *
Yndyrna me shume lidhje te pangopura 0.5 g * Acid Dokosaheksaenoik (DHA) 240 mg *
Yndyrna me nje lidhje te pangopur 0.5 g *

perberes te tjere

Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë) Përmban peshk (acuge) dhe d-alfa Tokoferol nga soja natyrale.