536 Orione Hernia Support Panties (Korse hernie)

L6,740

Ka stok

In Stock

SKU: 1558

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Korse Hernie pambuku ORIONE, e dizenjuar per t’iu pershtatur formave trupore femerore.

 

indikimet

  • Ne hernia inguinale
  • Ne relaksimin e muskujve te barkut
  • Ne ptoze viscerale dhe nefroptozis
  • Pas nderhyrjeve kirurgjikale, duke reduktuar dhimbjet dhe ndihmuar ne nje rikuperim te shpejte.
  • Per veprim parandalues gjate kryerjes se aktivitetit fizik apo ne pune.

karakteristikat

  • Shume e rehatshme dhe nuk pengon ajrosjen.
  • Shume e lehte dhe praktike
  • Ruan karakteristikat edhe me kalimin e kohes.
  • Ngjyra bezhe. E disponueshme ne 7 masa.