Pine Nuts, Raw Organic

L2,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10434

Pershkrimi i produktit

Stikat e pishës janë të ngjashme me farat e lulediellit dhe janë të pasura me proteina, Tiaminë dhe Magnez. Ideale për tu konsumuar si vakt i lehtë, për tu shtuar në sallatë ose gatime të tjera.

perdorimi

sipas dëshirës, në sallata ose gatime të tjera

paketimi

227 g

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 170 Sheqer Sheqer 0 g
Kalori nga yndyrnat 140 Proteina 7g 14%
Totali yndyrnave 15 g 23% Vitaminë A 0 %
Yndyrna te saturuara 2 g 10% Vitaminë C 0 %
Transyndyrna 0 g Kalcium 0 %
Kolesterol 0 mg 0% Hekur 15 %
Natrium 0 mg 0%  Tiamin 15 %
Totali i karbohidrateve 4g 1% Magnez 15 %
Fibra dietike 1 g 4 %