Organic Hip Hibiscus Tea

L1,030

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11266

Pershkrimi i produktit

Caj organik i përbërë nga lule hibiscus, me shije të freskët të ngjashme me boronicen e kuqe. Ndihmon në mirëqenien e përditshme dhe në relaksimin e trupit tuaj. Mund të pihet i ngrohtë dhe i ftohtë. Pa ngjyrues dhe shije artificiale, sheqer dhe konservues.

PERDORIMI

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta. Nese doni ta konsumoni te ftohtë, zijeni më parë në ujë, lëreni të ftohet dhe shtoni akull. Për rezultate optimale konsumoni 3-4 filxhanë caji në ditë.

PAKETIMI

24 bustina