TLC Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11246

Pershkrimi i produktit

Caj me nje perzierje bimesh qe ndihmojne ne qetesimin e simptomave te ndryshimit sezonal.

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer. Jo-OMGj

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Lule Shtogu (Sambucus nigra), Rrënja e jamballit, lëvore nga pema Slippery Elm, gjethe eukalipti, Echinacea Purpurea, borzilok, Gjethe Ocimum tenuiflorum, shije natyrale, rrënjë xhinxheri.