TRIDERM LEN’OIL

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 2327

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj per qetesimin e kruarjeve dhe irritimeve te shkaktuara nga dermatiti dhe ekzema. Favorizon riparimin dhe mbrojtjen e lekures fale perqendrimit te larte te vitamines E dhe ekstraktit te Zanthoxilum.

Rekomandohet: Per individe qe kane skuqje te lekures, ndjesi diskomforti dhe kruajtje te shkaktuar nga dermatiti dhe ekzema.

permban

Vitamina E (25%): Antioksidant i fuqishem i cili lufton radikalet e lira dhe ul ndjeshem ndjesine e kruarjes.

Ekstrakt Zantoxilum: Shmang trasmetimin e ndjesise se kruajtjes ne nervat qe gjenden nen lekure.

perdorimi

Aplikojeni disa here ne dite, sipas nevojes.

paketimi

100 ml