Olio Aloe Baby

L2,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0588

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj per bebe, i pasur me ekstrakt aloe vera, vaj ulliri, vaj bajame, vaj esencial kamomili dhe vitamine E.

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

PERDORIMI

Masazhohet lehtesisht ne lekure te thate, pas dushit ose ne mbremje para gjumit.

Rekomandohet te perdoret pas dushit per te riekuilibruar barrieren hidrolipidike te lekures se bebes. Qeteson skuqjet dhe irritimet e lekures. E pershtatshme per tu perdorur nga grate shtatezene per parandalimin e strijave. Fale pranise se ekstraktit te kamomilit ofron nje ndjesi qetesuese dhe relaksuese, vecanerisht nese aplikohet ne mbremje, para gjumit.

PERMBAN

Ekstrakt aloe vera, vaj esencial kamomili, vaj ulliri, vaj bajame, skualene, vaj luledielli, vitamin E.

PAKETIMI

200 ml