Baby Mousse Aloe Baby BIO&VEGAN

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 0587

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares ne trajte shkume, i pershtashem per larjet frekuente te lekures delikate te bebeve, pas nderrimit te pelenave. Gjithashtu rekomandohet per pastrimin e fytyres pasi nuk e irriton ate dhe e le te hidratuar.

Permban sulfaktante te derivuar nga vaji i ullirit, i cili pastron lekuren pa demtuar barrieren hidro-lipidike te saj. I pershtatshem per lekurat sensitive dhe te irrituara. Efekti mbrojtes dhe qetesues rritet nga prania e xhelit Aloe vera 100% natyral. Provitamina B5 arrin te depertoj ne thellesi te lekures, duke ushtruar keshtu nje efekt te fuqishem hidratues, ndersa uji i distiluar i kamolilit qeteson lekuren.

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

Perdorimi

Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet dhe me pas shperlahet.

Permban

Ekstakt Aloe vera, ekstrakt lule kamomili, glicerine, provitamine B5.

PAKETIMI

250 ml