TRIDERM BABY BATH OIL

L2,110

Ka stok

In Stock

SKU: 11293

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo vajore e pershtatshme per lekuren sensitive, qe skuqet te bebeve dhe femijeve.

Bazuar ne nje formulim qe nuk ben shkume. Ne kontakt me ujin kthehen ne trajte kremoze, qe pastron butesisht lekuren, duke e ruajtur ate nga dehidrimi dhe irritimi.

Rekomandohet per larjet e perditshme te te porsalindurve dhe femijeve.

PERMBAN

Vaj mineral: me veti emoliente.

Emoliente silikoni: zbut lekuren pa e lene ate te yndyrshme, duke shmangur keshtu irritimin.

PERDORIMI

Aplikoni produktin ne govate. Pastroni butesisht lekuren dhe me pas shpelajeni.

PAKETIMI

500 ml