TRIDERM BABY SOOTHING CREAM

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 11295

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues dhe mbrojtes per lekurat e bebeve dhe femijeve. I pershtatshem per tu perdorur te te porsalindurit dhe femijet me lekure te thate.

PERMBAN

  • Baze emulsionuese- hidraton lekuren dhe lehteson diskomfortin.
  • Derivate te “Shea butter”- me veti qetesuese dhe emoliente.
  • Beta-glukan- suporton mekanizmat riparues te epidermes, redukton skuqjen dhe irritimin.
  • Pantenol- me veti riparuese dhe mbrojtese per lekuren.
  • Glicerine vegjetale- agjent hidratues.

PERDORIMI

PAKETIMI

100 ml