2800 Urania Shoulder Strap

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 2456

Pershkrimi i produktit

Xhel i bute URANIA i pershtatshem per tu aplikuar midis lekures dhe rripit te recipetit duke ndihmuar keshtu ne shperndarjen e presionit te ushtruar nga rripat. Parandalon skuqjen e lekures dhe ju dhuron rehati maksimale.

I lehte per tu perdorur dhe eshte i padukshem nen cdo veshje. Ngjyra e disponueshme: e bardhe

Nje mase “One size”