VedoColor- Termometer Dixhital

L620

Ka stok

In Stock

SKU: 10873

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Termometer dixhital me ngjyra, me maje te ngushte, krijuar sipas “DLS philosophy”. Termometri ne rast temperature te larte jep sinjal.

specifikime

  1. E disponueshme ne 4 ngjyra (blu, te verdhe, jeshile, roze) per ta bere me argetuese dhe komforte matjen e temperatures per femijet tuaj.
  2. Fale ekranit te madh leximi i vleres se temperatures eshte shume i thjeshte. Eshte i krijuar nga nje material teresisht hipoalergjik dhe maja e tij nuk ka asnje material metali. VEDOCOLOR vjen ne nje paketim te pershtatshem, transparent, i cili ben te mundur ruajtjen e sigurt te tij. Mund te merret kudo me vete,   madje  dhe kur jeni me pushime.