Wrinkle Rescue Capsules

L2,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10798

Pershkrimi i produktit

  • Me vitaminë A, C, E
  • Plus DMAE, Palmitat askorbili, L-Karnozinë, Acid alfa lipoik, ekstrakt nga farat e rrushit

NOW® Wrinkle Rescue™ përmban antioksidant si vitamina A dhe E të cilat mbrojnë lëkurën nga stresi oksidativ nga brenda dhe jashtë.

perdorimi

2 kapsula, 2-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

paketimi

60 kapsula

Përmbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin A (nga Palmitat Retinili) 340 IU 7%
Vitamin C (nga Acid Ascorbic dhe Palmitat Ascorbili)  500 mg 833%
Vitamin E (nga d-alpha Tokoferil Sucinati) 150 IU 500 %
DMAE (nga Dimetilaminoetanol Bitartrati) 100 mg *
Acid Alfa Lipoik 100 mg *
Ekstrakt nga gjethe caji jeshil (Camellia sinensis) 100 mg *
Ekstrakt nga farat e rrushit (Vitis vinifera) 50 mg *
L-Karnozinë (β-alanyl-L-histidinë) 50 mg *

perberes te tjere

Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë