ALOE VERA SUCCO + FORTE

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2915

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Xheli që ndodhet brenda gjetheve të Aloe vera favorizon funksionet detoksifikuese të organizmit.

Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara. Formati bustinë është i pasur me polisaharide (13000 mg/l) dhe shumë praktik, duke lejuar detoksifikimin e organizmit tuaj në cdo moment pa pasur nevojë që produkti të ruhet në frigorifer.

Produkt Vegan

perdorimi

1-2 bustina në ditë, me stomakun plot, sic janë ose të holluara me ujë.

paketimi

24 bustina x 20 ml

permban

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera   39,92 ml

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.