Aloedermal Crema Antirughe

L1,630

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2523

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aloedermal krem kundër rrudhave me bazë Aloe Vera është krijuar për të trajtuar zonat delikate të fytyrës dhe për të ruajtuar një lëkurë rinore. Falë pranisë së Coenzimës Q10, vitaminës A, Acidit hialuronik dhe Germanium, është kremi ideal për lëkura të cilat shfaqin shenja lodhje ose shenja moshe. Eleminon rrudhat dhe tonifikon lëkurën. Formulë e lehtë që përthithet menjëherë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni kremin tek zona rreth syve, byzëve dhe tek qafa në mëngjes dhe në darkë, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

paketimi

30 ml

permban

Vaj bajameGjalpë SheaPropagermaniumCoenzimë Q10Vitaminë ELecitinë
Acid HialuronikAloe VeraSterole vegjetaleVaj nga embrioni i gruritVitaminë A

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.