Crema 3% – Acn Cream

L3,300

Ka stok

In Stock

SKU: 0698

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem i pasur me acid glikolik me perqendrim te ulet dhe oksid zinku. Keto dy perberes ushtrojne se bashku nje efekt sinergjik duke bere te mundur perthithjen e yndyres se tepert dhe largimin e papastertive nga lekura

Efekti sinergjik permiresohet nga prezenca e propolisit, i cili ka nje efekt antiinflamator dhe bimes Arctium (rrodhja) me efekt purifikues. Mullaga, aloe dhe mjalti ushtrojne nje efekt qetesues dhe hidratues.

PERDORIMI

Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje).

PAKETIMI

50 ml