Cellular lift 25 fl x 2 ml

L3,600

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1426

Pershkrimi i produktit

Ampula me efekt të menjëhershëm lifting të cilat i dhurojnë lëkurës suaj një freski natyrale.

Prania e acidit hialuronik, hidraton lëkurën në thellesi duke minimizuar rrudhat e mimikës.

Biopolimeri Instensyl dhuron një efekt lifting të menjëhershëm, që zgjat, ndërsa ekstrakti i Guaranas stimulon qarkullimin e gjakut duke e berë lëkurën tuaj të duket me e freskët dhe atraktive.

Efektet dhe karakteristikat:

  • Hidratim dhe ruajtës i lagështisë
  • Përshpejtimi i formimit dhe rigjenerimit të qelizave
  • Antioksidant, mbrojtje nga radikalet e lira
  • Promovon sintezën e kolagjenit dhe elastinës
  • Përkulshmëri dhe elasticitet

 

Perdorimi

Aplikoni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte.

paketimi

25 x2 ml