INSPIRA PURIFYING COMPLEX

L3,450

Ka stok

In Stock

SKU: 2720

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me efekt të fuqishëm purifikues. Normalizon prodhimin e yndyrës, qetëson inflamacionin e lëkurës dhe redukton imperfeksionet. Përmban ekstrakte të Hamamelis, limonit dhe ekstrakte të pulpit të frutit Tamarind.

perdormi

Aplikoni poduktin në të gjithë lëkurën problematike.

paketimi

25×2 ml.