Rejuvenating mask

L4,000

Ka stok

In Stock

SKU: 3057

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske rigjeneruese me veprim te fuqishem antirrudhe per lekuren e maturuar.

specifikime

– Revitalizon

– Mbron nga radikalet e lira

– Ushqen dhe zbut lekuren

perdorimi

Aplikoni Masken Rejuvenating ne lekuren e pastruar dy deri ne tre here ne jave. Lereni per 10-15 min dhe shpelajeni me uje te bollshem.

paketimi

50 ml

perberja

CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor) Ekstrakt I terfilit te kuq dhe caji I zi I fermentuar (kombucha)

Kompleksi I ndjeshem (Centella Asiatica)

Bisabolol

Acid Hialuronik

Vaj Macadamia

Gjalpe Murumuru

Vitamin E

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.