SKIN CONTOUR FLUID

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12389

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Koncentrat forcues per lëkurës me peptide stimuluese të elastinës.

perdorimi

Derdhni përmbajtjen e ampules në pëllëmbën e dorës. Më pas shpërndajeni lëngun në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë dhe fërkojeni butësisht. Vetëm për përdorim të jashtëm.

perberesit

• ESP: peptide stimuluese të elastinës; inkurajojnë sintezën e elastinës në fibroblaste, forcojnë strukturën e indit lidhës.
• Ekstrakt bimor SORR: një ekstrakt shumë aktiv i përbërë nga Siegesbeckia orientalis dhe Rabdosia rubescens; ka një efekt qetësues dhe vepron si një antioksidant; promovon një çehre më të njëtrajtshme dhe rrezatuese.
• Izomerati i sakaridit: Një kompleks karbohidratesh; ngjitet me keratinën në lëkurë dhe hidraton lëkurën në mënyrë shumë efektive falë vetive të shkëlqyera të lidhjes me ujin.
• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë: Ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.

paketimi

7 ampula x 2 ml