Biocollagenix Eye Patches

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 10582

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Patch inovative për trajtimin e konturit të syrit, të formuluara me një hidroxhel të posaçëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 lloje Acidi Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare. Produkti hidraton dhe tonifikon lëkurën, eleminon shenjat e lodhjes, fryrjen dhe rrathët e zinj. Për një rezultat më efikas, rekomandohet të lini produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit dhe të përdoret 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës.

 

perdorimi

Pasi të keni pastruar lëkurën, vendosni patch-et në zonën e dëshiruar, lërini të veprojnë për 15-25 minuta dhe pastaj hiqini. Mos i ripërdorni.

paketimi

14 patch-e

permbajtja

Kolagjen i hidrolizuar, ekstrakt nga gjethe Ginkgo Biloba
Hialuronat natriumi
Kafeine
Ekstrakt nga gjethe aesculus hippocastanum
Tokoferole, vitaminë e

nuk permban

Parabene, aromë, silikone, SLS, SLES.