Rich Eye Contour Cream

L2,650

Ka stok

In Stock

SKU: 1131

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me cilesi te larte qe mbron dhe kujdeset per zonen sensitive perreth syve.

PERDORIMI

Aplikoni ne lekuren e pastruar ne zonen e syve ne mengjes dhe darke.

PAKETIMI

30 ml.

PERBERJA

Vaji macadamia

Izomerat sakaridi

Acid hialuronik

Vitamine A

Vitamine E

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten.